İade ve Değişim Şartları

İADE ve  DEĞİŞİM KOŞULLARI

  İADE

·             Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

·   

·             Teslim aldıktan sonra site içerisinde İade&Değişim bölümünde bulunan İade formunu doldurarak ,İade etmek istediğiniz ürünü ORİJİNAL KUTUSU ve FATURA NÜSHALARI ile birlikte  Asarcıklı Cad. Avar Sok. No:4/A ESKİŞEHİR adresine gönderebilirsiniz.

·             İadelerde kargo ücreti tarafınıza aittir.

·             İade etmek istediğiniz ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve ürün bedeli, ödeme işleminize istinaden;Site Üzerinden Kredi Kartınız İle Yapılan Ödeme İşleminde İade Bedeli Kartınıza , Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile ödeme İşleminde Tarafımıza Yönlendireceğiniz Banka Hesap ve IBAN Numarasına transfer edilme Süresi 10 İş Günüdür.

·              İade ve değişim işlemleri sadece davincitablo.com üzerinden gerçekleşmektedir.

·      

DEĞİŞİM 

·               Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde tarafımıza göndererek ürün değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

·      

·             Teslim aldıktan sonra site içerisinde iade&değişim bölümünde bulunan Değişim formunu doldurarak ,Değişim yapmak istediğiniz ürünü ORİJİNAL KUTUSU ve FATURA NÜSHALARI ile birlikte  Asarcıklı Cad Avar Sok 4/A Eskişehir adresine gönderebilirsiniz.

·               Değişim işlemlerinizde gönderim ücreti tarafınıza aittir. Değişim işleminiz yapıldıktan sonra gönderim ücreti Davinci Tablo tarafından karşılanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo  ile “Alıcı Ödemeli” olarak gönderilen iadeler değişim işlemi yapıldıktan sonra tarafınıza "Alıcı Ödemeli" olarak gönderilir.

·                Değişim işlemleriniz ürün/ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

·                İade ve değişim işlemleri sadece davincitablo.com üzerinden  gerçekleşmektedir.

·                Her alışverişinizde 1 kez değişim hakkınız bulunmaktadır. Değişim yapılmış üründe Tekrar değişim ya da İade yapılmamaktadır.

·          İPTAL İŞLEMLERİ

·         Sipariş Verilen Ürünler Kargoya Verilmeden Önce"Ürünler Gün içerisinde saat 15:00 da Kargoya teslim edilmektedir", destek@davincitablo.com  yada 0222 221 38 83  Numaralı Telefondan Da Vinci Tablo’e Bildirim Yapılarak İptal Edilebilir.